Sienos dekoracija - Ažūrinis medis

Sienos dekoracija - Ažūrinis medis

49,00 €
Su mokesčiais
p-11-505012-x
Kiekis

Ieškote neįprastų akcentų namų interjere – 3D sienų dekoracija Ažūrinis medis yra būten tai, ko nepavyko rasti kitur.


Prekės aprašymas
Neįprasti interjero akcentai šiandien yra svarbūs daugeliui mūsų klientų. Norime Jums pasiūlyti gražią 3D sienų dekoraciją medžio silueto tematika, kuri šiandien tokia madinga. Sienos ornamentas yra 12 mm storio, todėl pastebimas 3D efektas. Šis akcentas puikiai dera tiek prie modernaus interjero, tiek ir prie klasikinio stiliaus. 50 cm apvali sienų dekoracija užpildys didelę sieną. Peržiūrėkite aukščiau esančią nuotraukų galeriją ir sužinokite, kaip šis medis atrodo interjere.

Kur galima naudoti sienų dekoracijas?
Medinė sienų dekoracija neabejotinai gali papuošti svetainę. Tačiau niekas netrukdo pakabinti jos miegamajame ar prieškambaryje. Biure ar viešoje erdvėje šis medis taip pat gali tapti subtilia ir elegantiška puošmena.

Ar sunku pakabinti šią dekoraciją?
Mūsų sienų dekoracijos, kaip ir paveikslai, turi specialų kabliuką, kurio dėka šį medį galite pakabinti ant varžto ar vinies.

Iš ko pagaminta 3D sienų dekoracija Ažūrinis medis?
Kaip ir didelės dalis mūsų asortimente esančių laikrodžių bei kitų dekoracijų - šis interjero akcentas pagamintas iš ekologiškos ir labai kietos MDF plokštės. Pati plokštė pagaminta iš medienos dalelių, kurios susmulkinamos iki pluoštų, kad vėliau būtų papildytos derva ir organiniais dažais. Po džiovinimo plokštė suspaudžiama esant aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui. Tokiu būdu sukuriama didelio tankio plokštė, net 50% didesnė nei medžio masyvo. Medžiagoje nėra jokių toksiškų medžiagų.

Kaip valyti medines dekoracijas?
Sienų ornamentui nuvalyti pakanka įprastos šluostės. Plokštę taip pat galima nuvalyti drėgna šluoste.

IŠMATAVIMAI: 50x50cm, storis - 1.2cm

p-11-505012-x

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: