Sieninis laikrodis Kava ir kruasanas

Sieninis laikrodis Kava ir kruasanas

65,00 €
Su mokesčiais
z114

Sieniniai laikrodžiai iš akrilinio stiklo tai modernus požiūris į laikrodį. Šiame amžiuje laikrodis yra ne tik prietaisas rodantis laiką, tačiau ir interjero bei gero skonio akcentas. Dėl lengvo apdirbimo lazeriu ir aukštos medžiagos kokybės pas mus įsigytas laikrodis tikrai taps namų puošmena ir ilgus metus džiugins jus, namiškius ir jūsų svečius.

Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. Ji stipriai blizga, kaip veidrodis atspindi šviesą, ką ir galite pamatyti žemiau esančiose mūsų vizualizacijose.

Medžiaga: Juodos ir veidrodinės spalvos akrilinis stiklas 2x3mm 

Spalva: Juoda su veidrodiniais spalvos elementais

Matmenys: 41x32 cm (sudėliojus taip kaip nuotraukoje neskaičiuojant kruasano ilgio)

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Absoliuti naujovė. Laikrodis sukurtas konsultuojantis su interjero dizaineriais. Laikrodis pagamintas iš dviejų sluoksnių akrilinio stiklo. Viršutinis sluoksnis yra juodos spalvos blizgus akrilinis stiklas, o per išpjaustytus tarpus išryškėja antrame sluoksnyje esančio akrilinio veidrodžio detalės, kurios papildo bendrą vaizdą ir suteikia aukščiausios klasės vaizdą.

Sieninis-laikrodis-bokaliukas ismatavima

z114

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: