Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 0,00 € - 510,00 €

Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Akriliniai veidrodžiai (Visi)

Rasta 111 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 111 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Akrilinis veidrodis Pasaulio žemėlapis

  59,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Pasaulio žemėlapis" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Veidrodinė širdis

  34,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Veidrodinė širdis" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis - Linksma žvaigždutė

  37,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Linksma žvaigždutė" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka ir vaikų kambaryje, kadangi yra visiškai saugios, tvirtai prilimpančios prie sienos. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis - Linksmas debesėlis

  37,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Linksmas debesėlis" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka ir vaikų kambaryje, kadangi yra visiškai saugios, tvirtai prilimpančios prie sienos. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Mielas zuikutis

  37,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Mielas zuikutis" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka ir vaikų kambaryje, kadangi yra visiškai saugios, tvirtai prilimpančios prie sienos. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis - Linksmas balionėlis

  37,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Linksmas balionėlis" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka ir vaikų kambaryje, kadangi yra visiškai saugios, tvirtai prilimpančios prie sienos. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Mielas mėnulis

  37,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Mielas mėnulis" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka ir vaikų kambaryje, kadangi yra visiškai saugios, tvirtai prilimpančios prie sienos. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Iliuzija

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Iliuzija" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės.