Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 26,00 € - 153,00 €

Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Stačiakampio ir kvadrato formos akriliniai veidrodžiai

Akriliniai veidrodžiai skirti namų sienų dekoravimui, optiniam erdvės praplėtimui, tuščių erdvių užpildymui. Mažos detalės padeda įgyvendinti didelius sumanymus. Akrilinis veidrodis taps nuostabiu namų akcentu ir patrauks daugelio svečių žvilgsnį nuo pirmų akimirkų.

Rasta 26 prekės(-ių).

Rodoma 1-12 iš 26 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

 • Akrilinis veidrodis Iliuzija

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Iliuzija" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Siena iš akmenų

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Siena iš akmenų" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Gėlių galia

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Gėlių galia" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Akmeninė siena

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Akmeninė siena" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Plytų siena

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Plytų siena" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Medžio raštai

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Medžio raštai" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės. 

 • Akrilinis veidrodis Pelėdos plunksnos

  153,00 €

  Dekoracija iš akrilinio stiklo "Pelėdos plunksnos" paįvairins jūsų namų sienas. Akrilinio stiklo dekoracijos puikiai tinka tiek namų sienų dekoravimui, tiek modernaus biuro sienoms puošti. Lengvas tvirtinimas nereikalaujantis jokių kabliukų, vinių ar varžtų, tvirtinama dvipusės juostelės pagalba, kuri jau yra priklijuota prie kiekvienos veidrodinės detalės.