Sieninis laikrodis Ąžuoliniai Skaitmenys 40cm

112,00 €
Su mokesčiais
z236a-1d-1-x 40
Kiekis

Aksesuarai iš medžio yra populiarus būdas papuošti interjerą. Sieninis laikrodis „Ąžuoliniai skaitmenys“ – pasiūlymas visiems, kurie mėgsta medieną. Laikrodis gali būti 4 dydžių - 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, dėl to kiekvienas gali pritaikyti dydį prie savo interjero.

Laikrodis turi labai gerai įskaitomus skaičius, kurie yra išfrezuoti laikrodžio ciferblate. Tokie skaitmenys suteikia nuostabų 3D efektą. Laikrodžio ciferblatas pagamintas iš natūralaus europietiško ąžuolo lukšto. Norėdami pabrėžti spalvą, viršutinį sluoksnį padegėme medienos aliejumi. Laikrodis turi juodą plieninį rėmelį, kuris suteikia laikrodžiui elegancijos. Šis laikrodis patenkins ir išrankiausių klientų lūkesčius.

Naudojamas mechanizmas yra tylus, be tiksėjimo efekto. Todėl šis modernus sieninis laikrodis gali būti sėkmingai kabinamas miegamajame. Jis taip pat puikiai veiks bet kurioje kitoje patalpoje.

Medžiaga: Natūralaus ąžuolo fanera, metalinės rodyklės, 4mm plieninis rėmelis

Spalva: Ąžuolo spalva, juodos spalvos rodyklės, juodos spalvos rėmelis.

Matmenys: 40 x 40 cm.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Laikrodis visiškai pagamintas ES. Kiekvieną laikrodį surenka kvalifikuotas darbuotojas, asmeniškai atsakingas už gaminio kokybę.

Gamybai naudojame aukščiausios kokybės komponentus. Metalą apsaugojome milteliniu dažymu, kurio dėka gaminys tarnaus ilgus metus. Medinis ąžuolinis vidus buvo kruopščiai nušlifuotas ir apsaugotas medienos aliejumi.

z236a-1d-1-x 40

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: