• −20%
Lipnus fototapetas  Stone Artistry V
  • Lipnus fototapetas  Stone Artistry V
  • Lipnus fototapetas  Stone Artistry V
  • Lipnus fototapetas  Stone Artistry V
  • Lipnus fototapetas  Stone Artistry V

Lipnūs fototapetai - Akmeninis meniškumas V

280,00 € Sutaupote 20%
350,00 €
Su mokesčiais
A1-800x280vFT1077sam

Mūsų lipnūs fototapetai – tai puikus pasirinkimas asmenims, norintiems pasiekti įspūdingą interjero pasikeitimą be didelių pastangų! Per trumpą laiką, nesamdydami remonto komandos ir nepirkdami begalės aksesuarų, galėsite savarankiškai atnaujinti savo butą ar biurą.

Dydis
Kiekis

Mūsų lipnūs fototapetai – tai puikus pasirinkimas asmenims, norintiems pasiekti įspūdingą interjero pasikeitimą be didelių pastangų! Per trumpą laiką, nesamdydami remonto komandos ir nepirkdami begalės aksesuarų, galėsite savarankiškai atnaujinti savo butą ar biurą. Tinkamai pasirinktas fototapetas gali sukurti didesnės ir erdvesnės patalpos įspūdį, o platus išmatavimų ir dizainų pasirinkimas patenkins net pačių reikliausių klientų skonį.

Lipnūs fototapetai tai universalus produktas, kuris gali būti sėkmingai panaudotas ant viso sienos paviršiaus arba ant jos nedidelio fragmento kaip akcentas, pvz., ant pertvaros, baro, virtuvės salos ir netgi... ant baldų, kadangi mūsų lipnūs fototapetai gali būti naudojami ir kaip dekoratyvinė fanera. Daugybės panaudojimo galimybių dėka galime džiaugtis mėgstamu dizainu visame bute, ant įvairių paviršių!

Lipnūs fototapetai

Aukščiausios kokybės spaudinys! Lipnus fototapetas "Lipnūs fototapetai - Akmeninis meniškumas V" yra spausdinamas HD technologija, iki 600 dpi skiriamosios gebos, todėl spalvos yra ryškios, o detalės - puikiai matomos, nepriklausomai nuo fototapeto formato. Spaudinys yra uždedamas ant matinės lipnios folijos, kurios gramatūra yra 50 g/m². Tiek pati medžiaga, tiek naudojama spauda yra atsparūs vandeniui ir UV spinduliams, todėl spalvos neišblunka net tuomet, kai yra ilgai veikiamos saulės spindulių.

Saugios medžiagos
Lipnus fototapetas yra pagamintas iš bekvapių ir saugių medžiagų, todėl ją galima naudoti bet kuriame kambaryje, įskaitant jūsų vaiko kambarį ir miegamąjį.

Lengvas tvirtinimas
Prieš tvirtindami įsitikinkite, kad paviršius (siena, baldų fasadas) yra tinkamai paruoštas, nuriebalintas, be nelygumų, dulkių, dažų likučių ir kt. Fototapetas turi būti klijuojamas juostelėmis, palaipsniui nuimant apsauginę plėvelę ir tokiu būdu šalinant bet kokius susidarančius oro burbuliukus. Greitai, lengvai, be jokių papildomų sunkumų. Nuėmimas yra taip pat paprastas!

Parsisiųskite instrukciją

Saugi pakuotė
Fototapetas yra siunčiamas 49 cm pločio ritinyje, kurį reikia atitinkamai supjaustyti. Kiekvienas ritinys turi tvirtinimo instrukciją. Ritinys yra apsaugotas folija ir supakuotas kartoninėje pakuotėje.

Lipnūs fototapetai – universali dekoracija
NMūsų pasiūloje yra įvairūs sprendimai, kurie patiks tiek modernaus stiliaus mėgėjams, tiek tradicionalistams. Lipnūs fototapetai gali tapti bet kokios patalpos puošmena, ne tik svetainės ar miegamojo, bet ir virtuvės ar vonios. Tačiau būtina prisiminti, kad jų negalima tvirtinti vietose, kur yra daug drėgmės ar ten, kur galimas tiesioginis sąlytis su vandeniu.

Dalių dydis:784x280: 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280 49x280
Type: Lipnus fototapetas

Artgeist
A1-800x280vFT1077sam

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: