Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

APIE MUS

 

 Esame nedidelė, bet ambicinga šeimos įmonė. Nuo 2014m. gaminame ir parduodame įvairiausias sienų dekoracijas, unikalius bei individualius sieninius laikrodžius, veidrodžius. Nuo dekoracijų tinkančių butui parinkimo iki verslo dovanų su įmonių logotipais. Taip pat čia rasite milžinišką fototapetų pasirinkimą, įvairiausius interjero lipdukus, kamštines lentas. Jeigu tinkamo paveikslėlio ar dizaino (bet kurios prekės) nerandate iš karto - susisiekite su mumis ir galėsime pasiūlyti būtent tokį vaizdą, kurio jūs ieškote. Mūsų įmonės misija - namai turi būti gerų emocijų ir grožio meka - ir galime padėti pasiekti šį rezultatą.

 • UAB MIKADUS / DECO DETALĖS pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių - GAZELĖ 2022.
 • Kiekvienais metais patenkame tarp 6% patikimiausių, stabiliausių ir pelningų Lietuvos TOP įmonių. Tai garbingas įvertinimas, atitinkantis itin griežtus kriterijus. Rekvizitai.lt duomenimis mes plėtojame skaidrų verslą, puoselėjame įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą rinkoje, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai.
 • STIPRIAUSI LIETUVOJE 2019-2024 - tvirto ir iššūkius sėkmingai įveikiančio verslo ženklas. - Kredito biuras „Creditinfo Lietuva"

2014 metais pradėjome prekybą Deco Detalėmis kadangi kažkada patys ieškojome būdų kaip atnaujinti mūsų namų sienas. Standartinės lentynėlės, paveikslai ar nusibodę klasikiniai sieniniai laikrodžiai mums įspūdžio nepadarė ir tik po ilgų paieškų išgirdome apie akrilinį stiklą ir jo panaudojimo galimybes.

  Esame oficialūs prekės ženklo Flexistyle atstovai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Kaliningrade. Didžiuojamės mūsų parduodama produkcija ir tikime jog viena ar kita prekė tikrai ras vietą ir jūsų namuose.

  Akrilinis stiklas - plastiko gaminys dar žinomas kaip PMMA. Savo išvaizda labai panašus į įprastą stiklą, tačiau daug lengvesnis ir saugesnis. Pas mus esančių prekių gaminimui naudojamas akrilinis stiklas yra atvežamas iš Italijos, nepriekaištinga kokybė garantuota. Dėl savo plastiko savybių iš jo galima išpjauti įvairiausių formų ornamentus, o kadangi viskas yra apdirbama lazeriu, tai gaminio kraštai lieka gražiai nupjauti ir visiškai saugūs. 

   Galimybės yra beribės! Gal jums reikalingas išskirtinio dizaino sieninis laikrodis, 3D fototapetai, lipdukas ar kamštinis žemėlapis, smeigtukais žymėti aplankytas šalis? Užteks ant sienų kabinti išskirtinai apskritimo ar kvadratinius nusibodusius laikrodžius, pas mus esančių laikrodžių, fototapetų ir atskirų jų detalių sukuriamas 3D vaizdas atrodo pasakiškai, lyg sienos atgytų.

   Gal ieškote ne laikrodžio, o veidrodžio? Žvilgtelkite į mūsų parduotuvėje esančią skiltį "dekoratyviniai veidrodžiai". Nors tai ir nėra visiškai įprastas veidrodis, kuriuo naudojamės kasdien, tačiau pakabintas tinkamoje vietoje jis atgaivins ne tik sieną, tačiau ir visus namus.

    Dar daugiau!!! Turite pašėlusią mintį, kokia detalė jūsų namuose jums tiktų, tačiau niekur jos nerandate? Susisiekite su mumis ir pamėginsime kartu įgyvendinti Jūsų fantaziją.  Pagaminti veidrodinę ar kokios kitos spalvos detalę pagal jūsų paveiksliuką yra įmanoma, tereikia sugalvoti ir kreiptis į mus.

    Europietiška kokybė už žemą kainą, prieinamą kiekvienam išdrįsusiam pabūti savo namų dizaineriu.

Teikiame paslaugas:

 • Sieninių laikrodžių gamyba iš akrilinio stiklo 
 • Dekoratyvinių veidrodžių gamyba iš akrilinio stiklo 
 • Lipdukų gamyba: Lipdukų gamyba ant sienų, Lipdukų gamyba ant stiklo, Lipdukų gamyba ant vitrinų, Lipdukų gamyba ant automobilių 
 • Fototapetų gamyba
 • Kamštinių žemėlapių gamyba
 • Nuotraukų ant drobės gamyba
 • Paveikslų gamyba
 • Lipdukų klijavimo paslauga
 • Fototapetų klijavimo paslauga

Pasiteirauti / užsakyti:
info@decodetales.lt 
+370 699 59292