Sieninis laikrodis Ąžuolinės lamelės 250x58cm

435,00 €
Su mokesčiais
z238-d1-1-x-250x58cm
Kiekis

Sienų lentjuostės (lamelės) tapo savotišku hitu. Išilginės medinių lentjuosčių juostos interjerui suteikia harmonijos. Pati mediena šildo interjerą. Dėl to jis įgauna jaukumo ir elegancijos.

Tiems, kurie vertina praktiškumą, sukūrėme šią sienų dekoraciją su laikrodžio funkcija. Toks hibridas ne tik puošia, bet ir matuoja laiką. Tai nepaprastas vienetinis aksesuaras. Esame tikri, jog nieko panašaus nerasite kitur.

Pati puošmena susideda iš 3 nepriklausomų dekoracijų. Iš viršaus ir apačios yra plokštės su lentjuostėmis, o viduryje - sieninis laikrodis. Skirtingai nuo įprastų lentjuosčių, mūsų gaminys yra pagamintas iš tikros ąžuolo faneros. Tai taikoma ir lentjuostėms, ir pačiam laikrodžiui. Lamelės yra pritvirtintos ant juodo MDF.

Produkto surinkimas yra elementarus. Apdailos elementus prie sienos neklijuojame, o kabiname ant varžtų. Tai suteikia galimybę lengvai perkelti dekoracijas. Tai taip pat palengvina kambario atnaujinimą. Tik 3 varžtai sienoje ir apdaila gali jau puošia interjerą. Žiūrėkite trumpą vaizdo įrašą, kuriame parodome, kaip pakabinti lentjuosčių ir laikrodžio kompoziciją.

Laikrodyje naudojamas tylus sieninis mechanizmas, kurio dėka gaminys gali papuošti jūsų miegamąjį, svetainę ir bet kurį kitą kambarį.

Medžiaga: Natūralus ąžuolas, metalinės rodyklės

Spalva: Ąžuolas, juodas MDF, rodyklės juodos

Matmenys: 250-270 x 58 cm, viršutinė dalis 54x58 cm, 98x58cm (apatinė dalis ir centrinė su laikrodžiu). Lamelių plotis 4cm

Svoris: 21kg (apačios ir centrinės dalies 8kg, viršutinės 5kg)

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Ar pakabinti laikrodį sunku ir ar visi gali su tuo susidoroti? Siūlome pažiūrėti žemiau esantį video, jog būtų akivaizdu koks lengvas tai procesas.

z238-d1-1-x-250x58cm

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: