Plakatas  Big Wave
  • Plakatas  Big Wave

Plakatas - Big Wave

40,00 €
Su mokesčiais
A1-POSTERprp0074s_zr_pp
Mūsų plakatai tai puiki galimybė asmenims, kurie nori pakeisti interjerą nedidelėmis sąnaudomis. Užtenka vieno plakato arba jų rinkinio, kad patalpos įgautų naują charakterį.
Finishing
Dydis
Kiekis

Mūsų plakatai tai puiki galimybė asmenims, kurie nori pakeisti interjerą nedidelėmis sąnaudomis. Užtenka vieno plakato arba jų rinkinio, kad patalpos įgautų naują charakterį.

Plakatas "Plakatas - Big Wave" tai mūsų dizainerių komandos, kuri visada pateikia geriausius šiam laikmečiui tinkamus pasiūlymus, vaisius. Jis prieinamas keliais formatais ir su skirtingais rėmeliais, todėl Jums tikrai pavyks pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Plakatai

Aukštos kokybės medžiagos Plakatas "Plakatas - Big Wave" yra spausdinamas HD technologijoje, ant aukščiausios kokybės 170 g / m² popieriaus, puikiai vaizduojančio spalvas. Naudojama spauda yra atspari UV spinduliams, todėl spalvos neišblunka net ilgai veikiant saulės spinduliams. Tiek pats plakatas, tiek rėmelis yra pagaminti iš saugių ir bekvapių medžiagų, todėl jie puikiai tiks kabinti visose patalpose, taip pat Jūsų miegamajame ir vaiko kambaryje.

Galimi rėmelių variantai

  1. Plakatas rėmelyje
  2. Plakatas rėmelyje su pasportu
Plakatai

Plakatas rėmelyje – rafinuotas minimalizmas
Plakatas yra įrėmintas minimalistiniame, lengvame rėmelyje, kuris puikiai eksponuoja plakatą ant sienos. Plakatas yra apsaugomas akrilo stiklu, rėmo galinėje dalyje yra tvirtinimo elementas.

Plakatas rėmelyje su pasportu – šiek tiek elegancijos
Écru spalvos pasportas paryškins plakato spalvas ir sukurs papildomą kontrastą tarp grafikos, rėmelio ir sienos. Be to, jis sukuria subtilų trimatį įrėminimo efektą ir sukuria papildomą plakato apsauginį sluoksnį. Plakatas yra apsaugomas akrilo stiklu, rėmo galinėje dalyje yra tvirtinimo elementas.

Galimos rėmo spalvos:

  1. Juoda
  2. Balta
  3. Aukso

Rėmo matmenys: 9 mm pločio, 18 mm storio.

Plakatai

Patogus pakabinimas
Įrėmintą plakatą galima pakabinti pasinaudojant tvirtinimo elementu, arba, jeigu nenorite ar negalite gręžti skylių sienoje, jis yra toks lengvas, kad jį galima pakabinti ant montavimo juostos, ar net padėti ant grindų ar baldų ir lyg niekur nieko atremti į sieną. Lyg dizainerių sukurtas efektas!

Begalinės galimybės komponuoti savo rinkinius
Kelių plakatų pagalba galite sukurti savo asmeninę galeriją! Drąsiai derinkite skirtingas spalvas, raštus, stilius ir formas! Bendru plakatų vardikliu gali tapti spalva, raštas, stilius ir formatas. Galite sukurti rinkinį savo nuožiūra. Atminkite, čia Jūsų kūrybinė laisvė!

Dizainerių plakatai kiekvienam
Mūsų pasiūloje yra retro stiliaus plakatai, plakatai su augalų ir gyvūnų motyvais, motyvuojantys plakatai, žemėlapiai, plakatai filmų ir kompiuterinių žaidimų mylėtojams, kalendoriai, plakatai vaikams, ir dar daug daugiau.

Tarp mūsų pasiūlymų rasite raštus, tinkančius beveik bet kurioms patalpoms - plakatai svetainėms, vaikų ar paauglio kambariams, plakatai miegamajam, ir t.y. Plakatai virtuvei ar voniai? O kodėl gi ne! Tik prisiminkite, kad jų negalite kabinti ten, kur galimas tiesioginis sąlytis su vandeniu.

Plakatai tai taip pat įdomi galimybė papuošti paslaugų teikimo ar biuro patalpas - jie džiugins tiek darbuotojus, tiek klientus. Nepriklausomai nuo to, ar tai yra visas rinkinys ar vienas plakatas, mūsų pasiūlymas gali tarpti puikiu biuro, aptarnavimo ir maisto teikimo patalpų, laukimo kambarių, klubų, viešbučių dekoravimo elementu. Plakatas ant sienos - tai bet kokios šiuolaikiškos susitikimo vietos dekoro elementas, atitinkantis dabartinio laikmečio dvasią.

Plakatas tai paprastas būdas pritaikyti naujas tendencijas Jūsų interjere.


EAN: 5901493647367
Type: Plakatas
Artgeist
A1-POSTERprp0074s_zr_pp

Specifinė nuoroda

ean13
5901493647367

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: