• −20%
Magnetinis lipdukas ant šaldytuvo
  • Magnetinis lipdukas ant šaldytuvo

Magnetinis lipdukas ant šaldytuvo

39,20 € Sutaupote 20%
49,01 €
Su mokesčiais
DDSLDM-67
Kiekis

Magnetinės plėvelės šaldytuvams - tikra revoliucija interjero pasaulyje. Dėka šiuolaikinių technologijų tik per kelias sekundes galite pakeisti visos virtuvės vaizdą, mūsų gaminamų magnetinių lipdukų dėka. Lipdukas prilimpa pats, lengva daug kartų nuimti ir vėl priklijuoti - kaip įprastą magnetuką. 

 Nepatraukli šaldytuvo spalva? Ant šaldytuvo turite įbrėžimų ar nuo jo paviršiaus sunku išvalyti nešvarumus? Magnetiniai lipdukai yra klijuojami ant lygaus paviršiaus. Jus greitai ir be jokių problemų pakeisite savo virtuvės išvaizdą! Laminuotas, todėl ypač lengvai valosi. PASIRINKITE originalaus dizaino ir grafikos namų puošmeną, kuri geriausiai atspindės Jūsų namų charakterį!

Šio magnetinio lipduko-plėvelės modelis gali būti maksimalaus dydžio iki 60cm x 190 cm. Jeigu Jums reikia kitų išmatavimų - rašykite į info@decodetales.lt ir pagaminsime pagal Jūsų pateiktus išmatavimus.


Šaldytuvo matmenis (viršutinių durelių aukštis ir plotis, apatinių durelių aukštis ir plotis) nurodykite komentare arba info@decodetales.lt

DDSLDM-67

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: