Medinis paveikslas - Saulėlydžio Pasaka: Pušų Švelnumas

89,00 €
Su mokesčiais
DDMP-01_40x60

Mėgaukitės jaukumu ir gamtos grožiu su mūsų mediniu paveikslu "Saulėlydžio Pasaka: Pušų Švelnumas". Šis išskirtinis kūrinys atkuria gamtos šilumą ir grožį jūsų namuose ar biure. Dėka tekstūrinių medžiagų, kiekviena detalė suteikia išskirtinį gylį ir tikrumą, atnešdama į jūsų erdvę saulėlydžio magiją pušų miško šešėlyje. Suteikite savo interjerui ypatingumo ir ramybės akcentą su šiuo nepakartojamu meno kūriniu.

Išmatavimai
Kiekis

Sukurkite jaukumą savo erdvėje su mūsų unikaliu mediniu paveikslu - "Saulėlydžio Pasaka: Pušų Švelnumas". Kiekvienas šis įspūdingas kūrinys yra išskirtinis meno darbas, atkūręs gamtos grožį ir šilumą.

Paveikslo storis, siekiantis apie 1 cm, suteikia jums ne tik vaizdą, bet ir taktinį pojūtį, įkvėpdamas jūsų interjerą gyvybingumu ir stiliaus akcentais. Šis paveikslas išreikštas ant tekstūrinių medžiagų, kurių dėka pasiekiamas didesnis vaizdo gylis ir tikrumas.

Kiekviena smulki detale ir raštas yra išskirtinis, kas sukuria nuostabų paveikslą, lyg nusileidžiantį saulėlydį pušų miško tyloje. Šio meno kūrinio grožis neapsiriboja tik regėjimo pojūčiu - jis kviečia pajausti gamtos kvapą ir jaukumo jausmą, skatindamas prisiminti ramius miško pasakų vakarus.

Suteikite savo erdvei ypatingumo ir natūralumo akcentą su "Saulėlydžio Pasaka: Pušų Švelnumu", kuris ne tik papuoš jūsų sieną, bet ir suteiks jums ramybės akimirką kiekvieną dieną.

Medžiaga: Beržo medienos lakštai.

DDMP-01_40x60

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: