Sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos

Sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos

135,00 €
Su mokesčiais
z230 1-2-x-60
Kiekis

Aukščiausios kokybės puošmena iš tikro ąžuolo - tauriausios mūsų regiono medienos. Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate itin aukštos kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš ekologiškos medienos - ąžuolo. Medinis, ąžuolinis sieninis laikrodis, sukurtas daug dėmesio skiriant detalėms. Medinė dekoracija yra madingas šiuolaikinių namų priedas. Versija juodomis rankomis.

Medžiaga: Natūralus ąžuolas, metalinės rodyklės

Spalva: Juoda, Balta spalvos rodyklės.

Matmenys: 60 x 60 cm. Viduryje esančio apskritimo skersmuo - 14 cm, skaičių aukštis apie 8cm.

Laikrodžio elementų storis - iki 19mm. Vidurinėje dalyje esantis mechanizmas patalpinamas ir jam išfrezuotą kišenę ir dėl to ši laikrodžio dalis idealiai priglunda prie sienos.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Vis labiau populiarėja vertikalių lentelių formos dekoratyvinės plokštės. Išilginių juostų harmonija svetainėje suteikia simetrijos efektą. Juodos spalvos savo ruožtu šildo interjerą. Modernių baldų ir diskretiškų pilkų atspalvių apsupta visuma sukuria madingą interjero kompoziciją.

Tokioje kompanijoje puikiai tiks sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos. Nuo pat pradžių projekte buvo numatyta naudoti ąžuolo fanerą. Dėl ko pasiektas prabangios dekoracijos efektas. Gaminys įgauna savo išskirtinumą dėl simetriško perėjimo nuo linijų simetrijos prie skaičių ir likusių laikrodžio elementų apvalumo. Tai padėjo pasiekti stebinantį ir neįprastą dekoratyvinį raštą.

Kiekvienas medinis laikrodžio elementas padengtas kokybišku medienos aliejumi. Dėl to medienos spalva tapo tamsesnė ir gilesnė, o gaminio patvarumas gerokai pailgėjęs.

Šis Ąžuolinių penkių linijų laikrodis yra didelis, nes jo išmatavimai siekia net 60 x 60 cm. Puikiai tiks erdvioje svetainėje ar jaukiame miegamajame. Visur, kur yra vieta madingam interjerui.

Su laikrodžiu pridedamas montavimo šablonas.

Sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos klijuojamas tiesiai ant sienos (išskyrus centrinį elementą su mechanizmu, kuris turi būti ne klijuojamas, bet kabinamas ant kabliuko, varžto ar vinies). 

Vienas iš svarbiausių aspektų kuriant laikrodžius yra jų montavimo paprastumas. Todėl specialiai šiam gaminiui sukurtas
šablonas, kuris palengvins surinkimą. Prie kiekvieno gaminio dėžutėje rasite ir pridedamą techninį brėžinuką.

Siekiant montavimą padaryti dar aiškesnį, paruošėme trumpą mokomąjį vaizdo įrašą, kurį rasite po šiuo tekstu.

Elementų klijavimui naudojama tvirta ir kokybiška dvipusė juostelė, kuri jau paruošta ant kiekvienos klijuojamos detalės. Dėl šios priežasties, jei laikrodį pritvirtinsite ant stabilaus ir lygaus paviršiaus, jis kabės daugelį metų.

Įspėjame - dvipuosė klijavimo juostelė nėra daugkartinio naudojimo gaminys. Taigi, jei nuspręsite gaminį atskirti nuo sienos,
juostą turėsite pakeisti nauja. Dažant sieną, užtenka laikrodį apklijuoti dažymo juosta.

Ar pakabinti laikrodį sunku ir ar visi gali su tuo susidoroti? Siūlome pažiūrėti žemiau esantį video, jog būtų akivaizdu koks lengvas tai procesas.

z230 1-2-x-60

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: