Sieninis laikrodis Kvadratinis Pikolo Loftas

43,00 €
Su mokesčiais
z219b-1d-1-x
Kiekis

APRAŠYMAS

Medinis juodos spalvos kvadratinis sieninis laikrodis. Laikrodžio centras pagamintas iš natūralaus ąžuolo lukšto. Juodi kraštai puikiai kontrastuoja ąžuolo fone. Dėl kompaktiško dydžio (30 cm) laikrodis puikiai tinka mažoms svetainės, svečių kambario ar miegamojo interjere. Laikrodis turi tikslų ir tylų mechanizmą. Tokį tylų, kad tai yra dažnai pasirenkamas laikrodis miegamajame. Madinga puošmena gražiam interjerui.

Medžiaga: mdf, natūralaus ąžuolo fanera.

Spalva: juoda/ąžuolas

Matmenys: 30x30 cm. Rekomenduojamas mažesnio ar vidutinio dydžio kambariams.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo. 

Laikrodis pagamintas iš ekologiškos ir labai kietos HDF plokštės. Pagrindas pagamintas iš medienos dalelių, kurios susmulkinamos iki pluoštų, kurios vėliau prisodrinamos derva ir organiniais dažais. Po džiovinimo plokštė išspaudžiama esant aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui. Tokiu būdu sukuriama didelio tankio lenta, net 50% didesnė nei medžio masyvo. Šios technologijos dėka išgaunama labai patvari, labai unikalios išvaizdos medžiaga.

Modernus sieninis laikrodis, pagamintas iš modernaus pilko atspalvio ekologiškos medžiagos. Medinės spalvos rodyklės, nukreiptos į romėniškus skaičius, užpildo laikrodžio centrą, o paaukštinti skaičiai suteikia laikrodžiui lieknumo.

z219b-1d-1-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: