Sieninis medinis laikrodis Vertikalus. Meilė kavai

95,00 €
Su mokesčiais
z72b-d-1-x
Kiekis

Laikrodžių kolekcija EKO Ąžuolas – tai modernaus dizaino gaminių šeima. Laikrodžių konstrukcija paremta ekologiškomis medžiagomis. Medžio šiluma ir minimalizmas puikiai derės prie modernaus interjero dizaino. EKO Ąžuolas kolekcijos yra laikrodžiai tiems, kurie mėgsta skandinavišką stilių. Jie gražiai užpildys svetainės, virtuvės, miegamojo ar stilingo biuro sieną.

Laikrodis su užrašu „Meilė kavai“ skirtas ieškantiems kavos tematikos dekoracijų. Gražus motyvas, nurodantis kavos gėrimo malonumą, tiks virtuvėje, kavinėje ar valgomajame. Laikrodžio priekinis skydas pagamintas iš natūralaus ąžuolo lukšto.

Medžiaga: MDF, natūralus ąžuolas.

Spalva: Ąžuolo spalva

Matmenys: 20x60 cm.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Laikrodis priglunda prie sienos. Bendras laikrodžio storis 23 mm. Mechanizmas paslėptas pačiame laikrodžio korpuse, dėl to prigludimas prie sienos lieka tobulas.

Šių ir ateinančių metų mados šauksmas - ąžuolo spalvos elementai interjere, todėl stengiamės neatsilikti ir siūlome tik šiuolaikiškiausius sprendimus puošiant namus. Unikalus laikrodžio dizainas. Juoda HDF plokštė fantastiškai dera kartu su ąžuoliniu skydu ir interjere atrodo solidžiai, moderniai ir kokybiškai.

z72b-d-1-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: