Sieninis laikrodis Pikolas

43,00 €
Su mokesčiais
z219-1-d-x 30cm
Kiekis

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Sieninis laikrodis svetainei, miegamajam, biurui. Visur, kur jums reikia tylaus ir madingo laikrodžio. Gražios medinės rodyklės puikiai dera prie juodo laikrodžio ciferblato.

Medžiaga: Dažytas HDF (Dažytos didelio tankio medienos plaušų plokštė).

Spalva: Tamsiai pilka (artima antracito spalvai)

Matmenys: 30 cm skersmuo. Rekomenduojamas mažesnio ar vidutinio dydžio kambariams.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo. 

Laikrodis pagamintas iš ekologiškos ir labai kietos HDF plokštės. Pagrindas pagamintas iš medienos dalelių, kurios susmulkinamos iki pluoštų, kurios vėliau prisodrinamos derva ir organiniais dažais. Po džiovinimo plokštė išspaudžiama esant aukštai temperatūrai ir aukštam slėgiui. Tokiu būdu sukuriama didelio tankio lenta, net 50% didesnė nei medžio masyvo. Šios technologijos dėka išgaunama labai patvari, labai unikalios išvaizdos medžiaga.

Modernus sieninis laikrodis, pagamintas iš modernaus pilko atspalvio ekologiškos medžiagos. Medinės spalvos rodyklės, nukreiptos į romėniškus skaičius, užpildo laikrodžio centrą, o paaukštinti skaičiai suteikia laikrodžiui lieknumo.

z219-1-d-x 30cm

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: