Sieninis laikrodis Kvadratai II 50cm. Baltas

Sieninis laikrodis Kvadratai II 50cm. Baltas

93,00 €
Su mokesčiais
z119-2(0)-0-x 50cm
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. Ji stipriai blizga, kaip veidrodis atspindi šviesą, ką ir galite pamatyti žemiau esančiose mūsų vizualizacijose.

Medžiaga: Baltas ir veidrodinis akrilinis stiklas 3mm 

Spalva: Balta su veidrodiniais elementais

Matmenys: 50x50 cm

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Labai tinka visiems, kas interjere mėgsta griežtas formas ir tiesias linijas. Puikiai tinka ofise ar darbo kambaryje, bet ne ką prasčiau atrodys ir namuose. Kvadrato formos, didesnio nei tradiciškai - 50 cm dydžio, tačiau tuo pat metu ir labai elegantiškas ir subtilus sieninis laikrodis, kuris papuoš jums reikiamą sieną, tačiau išliks įsiliejusia interjero dalimi neatkreipdamas į save per daug dėmesio. Esame tikri, kad labai greitai po šio laikrodžio pakabinimo, žiūrėdami laiką, galvosite, jog laikrodis ten kabėjo visuomet.

z119-2(0)-0-x 50cm

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: