Sieninis laikrodis Kaunas
  • Sieninis laikrodis Kaunas
  • Sieninis laikrodis Kaunas
  • Sieninis laikrodis Kaunas

Sieninis laikrodis Kaunas

45,00 €
Su mokesčiais
L15DD
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. 

Medžiaga: Akrilinis stiklas

Spalva: Juodai balta

Matmenys: 30 cm

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai. PVC lipdukas naudojamas spaudai nekenkia sveikatai, neturi jokio kvapo. Suteikiame min. 2 metų garantiją nuo išblukimo, tačiau patirtis rodo, jog nepakitęs lipdukas išlieka 3-5 metus.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Įprastos formos, standartinio 30 cm skersmens, tačiau tuo pat metu ir labai elegantiškas ir subtilus sieninis laikrodis, kuris namuose tikrai papuoš jums reikiamą sieną, tačiau išliks įsiliejusia interjero dalimi neatkreipdamas į save per daug dėmesio. Esame tikri, kad labai greitai po šio laikrodžio pakabinimo, žiūrėdami laiką, galvosite, jog laikrodis ten kabėjo visuomet.

Galime pagaminti ir kitokių spalvų, išmatavimų ir formų.

L15DD

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: