Sieninis laikrodis Didelis Žavesys 7 EKO

Sieninis laikrodis Didelis Žavesys 7 EKO

99,00 €
Su mokesčiais
z540g eco 1-1-x
Kiekis

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš ekologiškos ir labai tvirtos HDF plokštės. Plokštė gaminama iš medienos dalelių, susmulkintų iki pluošto. kurios vėliau apdorojamos derva ir organiniais dažais. Po džiovinimo plokštė suspaudžiama aukštoje temperatūroje ir aukštame slėgyje, ko pasekoje sukuriama lenta, kurios tankis 50% didesnis nei medžio masyvo. Šios technologijos dėka gaunama labai patvari ir unikalią išvaizdą turinti medžiaga atitinkanti aukščiausius ekologinius standartus.

Laikrodis rekomenduojamas dideliems interjerams. Idealiausiai tinka sienoms, kuriose laisvas plotas laikrodžiui yra bent 1,2x1,2 metro, jeigu jūsų norimoje sienoje šis laikrodis per didelis - siūlome ir tokį patį tik mažesnių išmatavimų laikrodį. Jį taip pat galite rasti laikrodžių paskyroje. Tačiau jei turite didelę tuščią sieną, kurią norite papuošti unikaliu būdu, šis modelis kaip tik jums.

Medžiaga: HDF (Medžio drožlių plokštė), metalinės rodyklės

Spalva: Juda (antracitinė) Ypatumas, jog spalva yra pačioje medžiagoje, ne tik jos paviršiuje, todėl spalva visuomet bus vientisa ir be defektų. 

Matmenys: 100-130 cm skersmuo. Viduryje esančio apskritimo skersmuo - 11.5 cm. 

Laikrodžio elementų storis - iki 19mm. Vidurinėje dalyje esantis mechanizmas patalpinamas ir jam išfrezuotą kišenę ir dėl to ši laikrodžio dalis idealiai priglunda prie sienos.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Ypač patiks tiems, kam patiko ir kiti mūsų siūlomi laikrodžių iš atskirų skaičių modeliai, tačiau kuriems trūko tūrio. Dėl puikios medžiagos, šis laikrodis atrodo pilnesnis, rimtesnis ir solidesnis.


z214-Ažuolas-horizontalus-sieninis-laik

z111-b_sieninis-laikrodis-grakštus laik

Su laikrodžiu pridedamas montavimo šablonas.

1. Šablonas yra iš akrilo pagamintas 30 laipsnių kampas, kuris taip pat turi ir pratęsimą. Pratęsimas turėtų būti naudojamas norint gauti 130 cm laikrodžio spindulį.

2. Šablone esanti skylutė žymi laikrodžio vidurį, pridėkite prie sienos toje vietoje, kurioje ir ruošiatės kabinti laikrodį. Pirmoji (kairėje) kampo kraštinė turi būti pridėta tiesiai vertikaliai, kur ir bus skaitmuo arba detalė, žyminti "12", o antroji kampo kraštinė (dešinė) automatiškai bus nukreipta 30 laipsnių dešiniau ir žymės sekančio skaitmens/dekoracijos vietą. Pieštuku pažymėkite vietą, kurioje tvirtinsite skaičius. Jei kabinsite laikrodžius, kurių detalės yra juostos, o ne skaitmenys - juosteles galite įklijuoti tiesiai, padėdami jas į šabloną.

3. Sukite šablono kampą kas 30 laipsnių ir po vieną žymėkite dekoracijoms skirtas vietas arba, jeigu tai juostelės - įklijuodami jas į šablone skirtas vietas.

4. Kiekvienas skaitmuo ar juostelė turi stiprią ir itin kokybišką dvipusę lipnią juostelę, kuri užtikrins tvirtą prigludimą prie tvirtinamo paviršiaus. Nuimkite lipnios juostelės apsauginę plėvelę ir uždėkite dekoraciją ant sienos ar kito lygaus paviršiaus. Galiausiai, pašalinkite apsauginę plėvelę esančią ant viršutinės ("gerosios") dekoracijos pusės ir mėgaukitės fantastiška, blizgančia dekoracija-laikrodžiu.

z540g eco 1-1-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: