Sieninis laikrodis Žavesys 7 EKO II 50-75cm

Sieninis laikrodis Žavesys 7 EKO II 50-75cm

79,00 €
Su mokesčiais
z54g eco 1a-2-x
Kiekis

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš ekologiškos ir labai tvirtos HDF plokštės. Plokštė gaminama iš medienos dalelių, susmulkintų iki pluošto. kurios vėliau apdorojamos derva ir organiniais dažais. Po džiovinimo plokštė suspaudžiama aukštoje temperatūroje ir aukštame slėgyje, ko pasekoje sukuriama lenta, kurios tankis 50% didesnis nei medžio masyvo. Šios technologijos dėka gaunama labai patvari ir unikalią išvaizdą turinti medžiaga atitinkanti aukščiausius ekologinius standartus.

Medžiaga: HDF (Medžio drožlių plokštė), metalinės rodyklės

Spalva: Pilka. Ypatumas, jog spalva yra pačioje medžiagoje, ne tik jos paviršiuje, todėl spalva visuomet bus vientisa ir be defektų. 

Matmenys: 50-75 cm skersmuo. Viduryje esančio apskritimo skersmuo - 14 cm, skaičių aukštis - 8cm. Rodyklių ilgis - 18 ir 23cm

Laikrodžio elementų storis - iki 19mm. Vidurinėje dalyje esantis mechanizmas patalpinamas ir jam išfrezuotą kišenę ir dėl to ši laikrodžio dalis idealiai priglunda prie sienos.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Ypač patiks tiems, kam patiko ir kiti mūsų siūlomi laikrodžių iš atskirų skaičių modeliai, tačiau kuriems trūko tūrio. Dėl puikios medžiagos, šis laikrodis atrodo pilnesnis, rimtesnis ir solidesnis.


z214-Ažuolas-horizontalus-sieninis-laik

z111-b_sieninis-laikrodis-grakštus laik

Su laikrodžiu pridedamas montavimo šablonas.

Laikrodžio surinkimas yra labai paprastas ir kiekvienas gali nesunkiai tai atlikti. Tam nereikia jokių ypatingų priemonių ar įrankių. Kartu su gaminiu rasite aiškias instrukcijas su paveikslėliu ir žemiau rasite mokomąjį vaizdo įrašą.

1. Skaičiai ir laikrodžio elementai turi labai tvirtą ir patikimą dvipusę lipnią juostelę. Pakanka nuimti apsauginę plėvelę ir prispausti detalę prie sienos.

2. Dėžutėje taip pat rasite pagalbinę priemonę trafaretą, kurios dėka galėsite išmatuoti vienodą atstumą tarp laikrodžio skaičių bei elementų.

3. Paskutinis žingsnis turėtų būti vinuko arba kabliuko įsukimas ir mechanizmo su rodyklėmis pakabinimas ant jo.

z54g eco 1a-2-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: