Sieninis laikrodis Industrinis Grand Loftas 80cm

Sieninis laikrodis Industrinis Grand Loftas 80cm

190,00 €
Su mokesčiais
z229-11ad-1-x-80
Kiekis

APRAŠYMAS

Originalus, ekologiškas LOFT stiliaus sieninis laikrodis. Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Unikalus industrinio stiliaus sieninis laikrodis, kuris puikiai tiks lofto interjere. Tai ir laikrodis, ir daili dekoracija, imitaciniai krumpliaračiai prideda griežtumo. Pridėkime elementus iš natūralaus ąžuolo ir visas rezultatas atrodo fenomenaliai. Dėl didelio dydžio laikrodis rekomenduojamas didelių erdvių savininkams.

Medžiaga: Beicuota MDF, natūralus ąžuolas, metalinės rodyklės.

Spalva: Matinė juoda (panaši į antracitą), pilka, medinės spalvos elementai, juodos spalvos rodyklės

Matmenys: 80 cm skersmuo.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Ar turite didelę svetainę ir ieškote tinkamo, madingo aukščiausios kokybės sieninio laikrodžio? O gal norite savo įmonėje išskirti biurą, viešbučio registratūrą ar papuošti konferencijų salę? Jei taip, atėjote į reikiamą vietą, nes tai didžiausias tokio tipo laikrodis mūsų pasiūloje!

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Prieš pirkdami patikrinkite, ar turite pakankamai vietos ant sienos. Šis sieninis laikrodis yra tikrai didelis. Jei ieškote kažko mažesnio, žvilgtelkite ir į kitus mūsų siūlomus panašius ar kitokius sieninius laikrodžius.

z214-Ažuolas-horizontalus-sieninis-laik

Laikrodis lyg "prilimpa" prie sienos. Laikrodžio storis 19mm, todėl tylus mechanizmas dedamas į specialiai išfrezuotą kišenę, o laikrodis visu paviršiumi prilimpa prie sienos.

z111-b_sieninis-laikrodis-grakštus laik

z229-11ad-1-x-80

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: