Sieninis laikrodis su švytuokle - Siūbuojantis paukštukas - oranžinis

Sieninis laikrodis su švytuokle - Siūbuojantis paukštukas - oranžinis

54,00 €
Su mokesčiais
z110-7

Sieninis laikrodis su švytuokle iš akrilo Siūbuojantis paukštukas gali papuošti kiekvieno vaiko kambarį. Tyliai veikiantis, bet siūbuojantis - pats linksmiausias laikrodis mažiesiems.

Kiekis

Sieninis-laikrodis-D%C4%96M%C4%96.png

Tai puikus vaikiškas sieninis laikrodis su paukščio formos švytuokle. Šis modelis tikrai pagyvins kambarį ir visiškai netrukdys vaikui miegoti dėl naujoviškos ir itin tyliai veikiančios švytuoklės technologijos. Švytuoklė juda veikiama priešingų magnetinių polių, dėl to, skirtingai nei senesni panašaus tipo mechanizmai, nesukelia didelio pašalinio garso.

Esant poreikiui - paukščio formos švytuoklę galima tiesiog nukabinti ir tai niekaip nepakeis laikrodžio tikslumo

Sieninis_laikrodis_rasalo_deme_vizualiza

APRAŠYMAS

- Mūsų parduodamoje produkcijoje naudojamas itališkas akrilinis stiklas (plastiko gaminys dar žinomas kaip PMMA) savo išvaizda yra labai panašus į įprastą veidrodį. Medžiaga perkama iš Italijos gamintojo. Nepriekaištinga kokybė garantuota.

- Nesiekiame taupyti įpakavimo sąskaita, kiekviena prekė yra įpakuojama į burbulinę apsauginę plėvelę, tuomet į pakavimo popierių ir visa tai gražiai sudedama į stilingą ir patikimą kartono dėžutę. Taip užtikriname, kad prekė jūsų namus pasieks nepažeista.

- Spauda ant akrilinio stiklo išliks nepakitusi ilgus metus. UV spauda kokybiškai padengią visas laikrodžio dalis ir galutinis produktas jus pasiekia nepriekaištingos kokybės.

Išmatavimai: Namelis - 25cm x 28cm, paukštukas - 13cm x 8cm.

Medžiaga - Akrilinis stiklas su spauda.

Mechanizmas - kvarcinis su paukštuko formos švytuokle, tyliai veikiantis. Reikalingos 2xAA baterijos pridedamos prie laikrodžio.

Jeigu neradote sau tinkamo modelio - rašykite į info@decodetales.lt ir mes pagaminsime pagal Jūsų pageidavimus.

z110-7

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: