Vazonas augalams - Loft Harmonija 22x22x80cm

109,00 €
Su mokesčiais
k2-d-2080
Kiekis

Daugeliui žmonių augalai namuose yra svarbi jo dalis. Būtent augalų dėka į savo interjerą galime įnešti šiek tiek gamtos. Net ir mažame bute galime sukurti nedidelę žalumos oazę. Dėl to mes jaučiamės šiek tiek arčiau gamtos, o mūsų butas įgauna jaukumo. Sukūrėme unikalų produktą visiems, kurie vertina augalus. Stovintis vazonas gėlėms „Harmonija“ yra nepaprasta madingo interjero puošmena. Pats vazonas pagamintas iš juodo MDF, padengto natūralaus ąžuolo lukštu. Medinis indas buvo sumontuotas ant dizainerio pagaminto metalinio LOFT tipo karkaso. Gėlių vazono dizainas tikrai taps pagrindine interjero puošmena.

Į vazoną įdėsite plastikinius vazonų įdėklus, kurie jau pridedami. Tiesiog užpildykite juos dirvožemiu ir padėkite mėgstamą augalą. Prekė yra surinkta, surinkti nereikia.

Produkto akcentai:
• Suvirinta karkaso konstrukcija, beicuotas MDF vazonas, natūralaus ąžuolo faniera. Komplekte yra plastikinis įdėklas kvadratiniams vazonams.
• Rėmas su plastikinėmis kojelėmis, apsaugančiomis grindis nuo įbrėžimų.
• Suvirintas rėmas (montuoti nereikia), dažytas milteliniu būdu. Dėl to jis turi didesnį atsparumą įbrėžimams ir ilgesnį tarnavimo laiką. Vazonas padengtas ekologišku medienos aliejumi.
• Vidiniam naudojimui skirtas produktas.

Matmenys:
Plotis: 22 cm (viduje 19,6 cm)
Gylis: 22 cm (viduje 19,6 cm)
Vazono aukštis: 20 cm (vidus 18,8 cm)
Visas aukštis: 80 cm

k2-d-2080

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: