Sieninis laikrodis Industrinis loftas. Heksagonas 80cm

Sieninis laikrodis Industrinis loftas. Heksagonas 80cm

199,00 €
Su mokesčiais
z231hex-1d-1-x 80
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Ąžuolinis laikrodis LOFT heksagonas metalinis 3d. 

Heksagonas yra figūra, kuria dažnai siūlome puošti sienas. Šešiakampių formos plokštės gražiai papildo šiuolaikinį interjerą. Norime pasiūlyti fenomenalų šešiakampio formos sieninį laikrodį. Laikrodžio koncepcija remiasi lofto stiliumi.

Rezultate turime tvirtą, dvigubą metalinį rėmą iš plieno profilio, kurio storis 15mm. Vidurys – įdaras iš tikro ąžuolo faneros. Skirtingai nuo medienos plaušų plokštės, padengtos į medieną panašia fanera, ąžuolas yra natūrali medžiaga. Todėl šį gaminį skiriame žmonėms, vertinantiems aukščiausią darbo kokybę. Didesnis nei 5 kg svoris jau kažką pasako apie produkto tvirtumą.

Dėmesio, 80 cm skersmens gaminys skirtas dideliems ir erdviems interjerams. Prieš pirkdami gerai suplanuokite laikrodžio vietą ant sienos. Jei šis dydis jums netinka, yra galimas ir 50cm skersmens labai panašus modelis.

- Dėl 80 cm skersmens laikrodis yra skirtas tikrai dideliems interjerams.

Metaliniai elementai dažyti milteliniu būdu, o ąžuolas apdorotas medienos aliejumi. Visa tai tam, kad ilgus metus sieninis laikrodis būtų išskirtinė puošmena.

Siūlomas laikrodis tyliu ir labai tiksliu mechanizmu. Dėl to galite pakabinti laikrodį miegamajame.

Medžiaga: metalo profilis 15 x 15 mm, fanera 19 mm

Spalva: Juoda ir ąžuolo spalvos

Matmenys: Šešiakampio įstrižainė - 80cm

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Laikrodis nuo pradžios iki pabaigos pagamintas Europoje. Kiekvieną laikrodį surenka kvalifikuotas darbuotojas, asmeniškai atsakingas už gaminio kokybę.
Gamybai naudojame aukščiausios kokybės komponentus. Metalą apsaugojome milteliniu būdu dengtais dažais, ko dėka gaminys tarnaus ilgus metus. Medinis ąžuolinis centras kruopščiai nušlifuotas ir apsaugotas medienos aliejumi.

z231hex-1d-1-x 80

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: