Sieninis laikrodis - Industrinis loftas. Apvalus 50cm

Sieninis laikrodis - Industrinis loftas. Apvalus 50cm

180,00 €
Su mokesčiais
z231oval-19-1-x 50
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Medžio ir metalo derinys suteikia puikių galimybių kurti efektingas dekoracijas. Įkvėpti LOFT stiliaus, mes vėl pasirinkome ąžuolą ir metalą. Iš metalinio profilio suformavome du apskritimus, kuriuos sujungėme. Šios figūros viduryje įdėjome faneros lentą. Gražios juodos rodyklės puikiai dera prie juodo rėmelio. Visa tai atrodo fenomenaliai. Kam rekomenduojame šį medinį sieninį laikrodį? Visiems, kuriems rūpi detalės ir kurie ieško originalių aksesuarų. Tie, kurie renkasi LOFT stilių ar mėgsta aksesuarus su dominuojančia mediena.

Siūlome laikrodį tyliu ir labai tiksliu mechanizmu. Dėl to galite pakabinti laikrodį miegamajame.

Metaliniai elementai dažyti milteliniu būdu, o ąžuolas apdorotas medienos aliejumi. Visa tai tam, kad ilgus metus šis laikrodis būtų išskirtinė puošmena.

Medžiaga: metalo profilis 15 x 15 mm, fanera 19 mm

Spalva: Juoda, beicuotas ąžuolas (kaštonas/wenge)

Matmenys: 50cm.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Laikrodis nuo pradžios iki paskutinio elemento pagamintas Europoje. Kiekvieną laikrodį surenka kvalifikuotas darbuotojas, asmeniškai atsakingas už gaminio kokybę.
Gamybai naudojame aukščiausios kokybės komponentus. Metalą apsaugojome milteliniu dažymu, kurio dėka gaminys tarnaus ilgus metus. Medinis ąžuolinis vidus buvo kruopščiai nušlifuotas ir apsaugotas medienos aliejumi. Tylus mechanizmas nesukelia tiksėjimo. Tai labai tiksliai.

Didelis laikrodžio skersmuo, 50 cm užtikrina matomumą iš didelių atstumų. Tylus mechanizmas nesukelia tiksėjimo garso. Jis yra labai tikslus.

z231oval-19-1-x 50

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: