Sieninis laikrodis su spauda - Meškėnas
  • Sieninis laikrodis su spauda - Meškėnas
  • Sieninis laikrodis su spauda - Meškėnas
  • Sieninis laikrodis su spauda - Meškėnas

Sieninis laikrodis su spauda - Meškėnas

47,00 €
Su mokesčiais
z95b-1-x

Sieninis laikrodis su spauda tinka visiems, pasiilgusiems originalių vaizdų ir šviežių spalvų namuose. UV spauda ant akrilinio stiklo išliks nepakitusi ilgus metus ir puoš jūsų namų ar biuro sienas

Kiekis

Ši nauja vaikiškų laikrodžių kolekcija sušildys kiekvieno mažojo pasaulio klajoklio erdvę.

Laikrodis yra pagamintas ant aukštos kokybės akrilinio stiklo (organinis stiklas), kuris suteikia nuostabų galutinį rezultatą.

Šioje kolekcijoje pasirinkti patys mieliausi miško gyvūnai ir jų atvaizdavimui pasirinktos pastelinės spalvos jog rezultate pakabintas laikrodis suteiktų ramybės, mielumo ir šilumos jausmus vaiko kambaryje. Tiks tiek ir prie šviesių atspalvių interjerų, tiek ir puikiai išryškės ant tamsesnių sienų.

- Mūsų parduodamoje produkcijoje naudojamas itališkas akrilinis stiklas (plastiko gaminys dar žinomas kaip PMMA) savo išvaizda yra labai panašus į įprastą veidrodį. Medžiaga perkama iš Italijos gamintojo. Nepriekaištinga kokybė garantuota.

- Nesiekiame taupyti įpakavimo sąskaita, kiekviena prekė yra įpakuojama į burbulinę apsauginę plėvelę, tuomet į pakavimo popierių ir visa tai gražiai sudedama į stilingą ir patikimą kartono dėžutę. Taip užtikriname, kad prekė jūsų namus pasieks nepažeista.

Išmatavimai: 30cm x 30 cm.

Medžiaga - Akrilinis stiklas su spauda.

Mechanizmas - kvarcinis, Reikalinga 1xAA baterija pridedamos prie laikrodžio. Veikia itin tyliai. Rodyklės slenkančios, nėra tiksėjimo garso.

z95b-1-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: