Sieninis laikrodis su spauda - Labas, šuniuk
  • Sieninis laikrodis su spauda - Labas, šuniuk
  • Sieninis laikrodis su spauda - Labas, šuniuk

Sieninis laikrodis su spauda - Labas, šuniuk 2

48,00 €
Su mokesčiais
z65e-1-x

Sieninis laikrodis su spauda tinka visiems, pasiilgusiems originalių vaizdų ir šviežių spalvų namuose. UV spauda ant akrilinio stiklo išliks nepakitusi ilgus metus ir puoš jūsų namų ar biuro sienas

Kiekis

Vaikų kambario laikrodis. Neįprasta kiekvienos sienos puošmena gyvūnus mylintiems žmonėms. Tikslus pjovimas ir spalvingas piešinys yra graži kambario puošmena. Žmonėms, vertinantiems nestandartinius aksesuarus. Itin blizgi medžiaga.

- Mūsų parduodamoje produkcijoje naudojamas itališkas akrilinis stiklas (plastiko gaminys dar žinomas kaip PMMA) savo išvaizda yra labai panašus į įprastą veidrodį. Medžiaga perkama iš Italijos gamintojo. Nepriekaištinga kokybė garantuota.

- Nesiekiame taupyti įpakavimo sąskaita, kiekviena prekė yra įpakuojama į burbulinę apsauginę plėvelę, tuomet į pakavimo popierių ir visa tai gražiai sudedama į stilingą ir patikimą kartono dėžutę. Taip užtikriname, kad prekė jūsų namus pasieks nepažeista.

Išmatavimai: 30cm x 30 cm.

Medžiaga - Akrilinis stiklas su spauda.

Mechanizmas - kvarcinis, Reikalinga 1xAA baterija pridedamos prie laikrodžio. Veikia itin tyliai. Rodyklės slenkančios, nėra tiksėjimo garso.

z65e-1-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: