Sieninis laikrodis su spauda - Princesė
  • Sieninis laikrodis su spauda - Princesė
  • Sieninis laikrodis su spauda - Princesė
  • Sieninis laikrodis su spauda - Princesė

Sieninis laikrodis su spauda - Princesė

47,00 €
Su mokesčiais
z95e-1-x

Sieninis laikrodis su spauda tinka visiems, pasiilgusiems originalių vaizdų ir šviežių spalvų namuose. UV spauda ant akrilinio stiklo išliks nepakitusi ilgus metus ir puoš jūsų namų ar biuro sienas

Kiekis

Laikrodis yra pagamintas ant aukštos kokybės akrilinio stiklo (organinis stiklas), kuris suteikia nuostabų galutinį rezultatą.

Kokia mergaitė nenori būti princese? Tai daugelio vaikų svajonė. Nenuostabu, kad princesė yra labai charakteringas personažas. Jis turi daug teigiamų savybių. Pasakose ji vaizduojama kaip geras ir sąžiningas žmogus.

Ši nauja kolekcija tikrai tobulai tiks mergaitės kambaryje. Rožinės laikrodžio spalvos tiesiog privalomos mažosios princesės kambaryje.

- Nesiekiame taupyti įpakavimo sąskaita, kiekviena prekė yra įpakuojama į burbulinę apsauginę plėvelę, tuomet į pakavimo popierių ir visa tai gražiai sudedama į stilingą ir patikimą kartono dėžutę. Taip užtikriname, kad prekė jūsų namus pasieks nepažeista.

Išmatavimai: 30cm x 30 cm.

Medžiaga - Akrilinis stiklas su spauda.

Mechanizmas - kvarcinis, Reikalinga 1xAA baterija pridedamos prie laikrodžio. Veikia itin tyliai. Rodyklės slenkančios, nėra tiksėjimo garso.

z95e-1-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: