Sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos 100cm

199,00 €
Su mokesčiais
z230 d-1-x-100
Kiekis

Medinės lentjuostės – itin madinga sienų puošmena. Ilgos, simetriškos juostos suteikia harmonijos ir pakartojamumo efektą. Ąžuolo spalva sušildo interjerą. Kartu su moderniais mediniais aksesuarais galime išgauti skandinaviško stiliaus interjerą. 

Gaminys pagamintas iš tikro ąžuolo faneros. Būdingas šios dekoracijos bruožas – aukščiausia darbo kokybė. Laikrodis skirtas didelėms svetainėms ir kitiems skandinaviško stiliaus interjerams.

Kiekvieną medinį laikrodžio elementą padengėme aukštos kokybės medienos aliejumi. Dėl to medienos spalva tampa tamsesne ir sodresne, o gaminio patvarumas gerokai pailgėja.

Medinis laikrodis yra 100 x 100 cm matmenų ir rekomenduojamas labai didelėms erdvėms. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad jūsų sienoje yra pakankamai vietos.

Medžiaga: Natūralus ąžuolas, juodos metalinės rodyklės

Spalva: Ąžuolo spalva, juodos spalvos rodyklės.

Matmenys: 100 x 100 cm, vidurinio elemento dydis 18 cm, raidžių aukštis apie 15 cm.

Laikrodžio elementų storis - iki 19mm. Vidurinėje dalyje esantis mechanizmas patalpinamas ir jam išfrezuotą kišenę ir dėl to ši laikrodžio dalis idealiai priglunda prie sienos.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Vis labiau populiarėja vertikalių lentelių formos dekoratyvinės plokštės. Išilginių juostų harmonija svetainėje suteikia simetrijos efektą. Medžio spalvos savo ruožtu šildo interjerą. Modernių baldų ir diskretiškų pilkų atspalvių apsupta visuma sukuria madingą interjero kompoziciją.

Tokioje kompanijoje puikiai tiks sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos. Nuo pat pradžių projekte buvo numatyta naudoti ąžuolo fanerą. Dėl ko pasiektas prabangios dekoracijos efektas. Gaminys įgauna savo išskirtinumą dėl simetriško perėjimo nuo linijų simetrijos prie skaičių ir likusių laikrodžio elementų apvalumo. Tai padėjo pasiekti stebinantį ir neįprastą dekoratyvinį raštą.

Kiekvienas medinis laikrodžio elementas padengtas kokybišku medienos aliejumi. Dėl to medienos spalva tapo tamsesnė ir gilesnė, o gaminio patvarumas gerokai pailgėjęs.

Šis Ąžuolinių penkių linijų laikrodis yra didelis, nes jo išmatavimai siekia net 100 x 100 cm. Puikiai tiks erdvioje svetainėje ar jaukiame miegamajame. Visur, kur yra vieta madingam interjerui.

Su laikrodžiu pridedamas montavimo šablonas.

Sieninis laikrodis Ąžuolinės penkios linijos klijuojamas tiesiai ant sienos (išskyrus centrinį elementą su mechanizmu, kuris turi būti ne klijuojamas, bet kabinamas ant kabliuko, varžto ar vinies). 

Vienas iš svarbiausių aspektų kuriant laikrodžius yra jų montavimo paprastumas. Todėl specialiai šiam gaminiui sukurtas
šablonas, kuris palengvins surinkimą. Prie kiekvieno gaminio dėžutėje rasite ir pridedamą techninį brėžinuką.

Siekiant montavimą padaryti dar aiškesnį, paruošėme trumpą mokomąjį vaizdo įrašą, kurį rasite po šiuo tekstu.

Elementų klijavimui naudojama tvirta ir kokybiška dvipusė juostelė, kuri jau paruošta ant kiekvienos klijuojamos detalės. Dėl šios priežasties, jei laikrodį pritvirtinsite ant stabilaus ir lygaus paviršiaus, jis kabės daugelį metų.

Įspėjame - dvipuosė klijavimo juostelė nėra daugkartinio naudojimo gaminys. Taigi, jei nuspręsite gaminį atskirti nuo sienos,
juostą turėsite pakeisti nauja. Dažant sieną, užtenka laikrodį apklijuoti dažymo juosta.

Ar pakabinti laikrodį sunku ir ar visi gali su tuo susidoroti? Siūlome pažiūrėti žemiau esantį video, jog būtų akivaizdu koks lengvas tai procesas.

z230 d-1-x-100

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: