Medinis sieninis laikrodis Geometrinis 40cm juodas

89,00 €
Su mokesčiais
z240-1matd-d-x
Kiekis

Medinis sieninis laikrodis Geometrinis yra ypatingas produktas, kuris sujungia natūralią ąžuolo medžio grožį su moderniu dizainu. Laikrodžio konstrukciją sudaro tvirtas stačiakampis, pagamintas iš klijuotos ąžuolo medienos, kurio matmenys yra 40x18 cm, suteikiantis jam tvirtumą ir eleganciją. Laikrodžio centrinė dalis pagaminta iš aukštos kokybės 3 mm storio plexiglaso.

Laikrodis yra prieinamas trijose skirtingose spalvų variantuose: matinė juoda, skaidri ir šviesiai balta (puskristalinė), leidžianti prisitaikyti prie jūsų asmeninių skonių ir interjero stiliaus. Medinės rodyklės puikiai dera su ąžuolo pagrindu, sudarant vientisą visumą. Dėl kruopštai atliktos detalių ir preciziško pagaminimo, laikrodis ne tik puikiai atlieka savo funkcijas, bet ir yra ypatingas dekoratyvinis elementas, pabrėžiantis kiekvieno kambario charakterį. Be to, jame įmontuotas tylus, be tikiančio efekto mechanizmas, todėl jo buvimas ne trikdo ramybės ir tylos namų aplinkoje.

Baltojo, pusiau skaidraus varianto skaičių versija. Kitus variantus galite rasti susijusių pasiūlymų sąraše.

Medžiaga: natūralus ąžuolas / akrilinis stiklas

Laikrodžio matmenys: apskritimas 30 cm, ąžuolo elementas 18x40 cm Spalva: ąžuolinė/juoda

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

Pastaba: laikrodis buvo apdorotas aliejumi (ekologiškų komponentų impregnavimo medžiaga), todėl galite būti tikri, kad produktas yra saugus jums ir jūsų šeimai.

z240-1matd-d-x

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: