Sieninis laikrodis Elnias. Juodas
  • Sieninis laikrodis Elnias. Juodas
  • Sieninis laikrodis Elnias. Juodas
  • Sieninis laikrodis Elnias. Juodas

Sieninis laikrodis Elnias. Juodas

54,00 €
Su mokesčiais
z66d-1
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. Ji stipriai blizga, kaip veidrodis atspindi šviesą, ką ir galite pamatyti žemiau esančiose mūsų vizualizacijose.

Medžiaga: Juodas spalvos blizgus akrilinis stiklas 3mm, juodo matinio akrilinio stiklo ir veidrodinio akrilinio stiklo detalės. 

Spalva: Blizgi juoda su matinės juodos ir veidrodinės spalvos detalėmis.

Matmenys: 30 cm

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Vis dar negalime atsidžiaugti matinės ir blizgios spalvos akrilinio stiklo suderinamumu, o dar pridėjus ir veidrodinio akrilo detales - galutinis vaizdas mažų mažiausiai - įspūdingas. Elnių motyvai yra jau kelerių metų klasika ir esame tikri - nepabodę jie išliks dar ilgus metus. Laikrodis elegantiškas ir neįpareigojantis interjero, todėl tiks daugelyje namų kambarių, lieka tik nuspręsti - kuriame jis džiugins jus labiausiai.

z111-b_sieninis-laikrodis-grakštus laik

z66d-1

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: