Sieninis laikrodis Industrinis loftas. Kvadratas 80cm

Sieninis laikrodis Industrinis loftas. Kvadratas 80cm

199,00 €
Su mokesčiais
z231a-1d-1-x 80
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Lofto stiliaus mada nepraeina. Metalines konstrukcijas, skirtas pramoniniam interjerui, noriai renkasi reiklūs klientai. Metalo konstrukcija kartu su medžiu suteikia nuostabių vizualinių rezultatų. Įkvėpti šio stiliaus, sukūrėme unikalų ir neįprastą kvadratinį sieninį laikrodį. Jo konstrukcijos pagrindas - metalinis, kvadratinis karkasas, susidedantis iš dviejų profilių sluoksnių. Tai suteikia fenomenalų erdvinį efektą. Rėmo viduryje įdėjome iš tikros faneros pagamintą laikrodžio širdį. Tai ne medžio drožlių plokštė su lukštu, o 100% tikras europietiškas ąžuolas. Siekiant pabrėžti ąžuolo spalvą ir padidinti jo ilgaamžiškumą, ąžuolas padengtas ekologiška medienos alyva. Lofto stiliaus pakabinamas ąžuolinis laikrodis rekomenduojamas moderniame interjere bei ieškantiems premium klasės dekoracijų.

Medžiaga: metalo profilis 2 x 15 mm, ąžuolo laminatas 19 mm storio

Spalva: Juoda ir ąžuolo spalvos

Matmenys: 80 x 80 cm.

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Europinės kilmės medžiagos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

sieninis-laikrodis-zavesys-4a-viz1.jpg

Laikrodis visiškai pagamintas ES. Aukštos kokybės gaminys. Naudojame aukščiausios kokybės komponentus. Metalą padengtas milteliniu dažymo būdu, kurio dėka gaminys tarnaus ilgus metus.
Didelis laikrodžio skersmuo, 80 cm užtikrina matomumą iš didelių atstumų. Tylus mechanizmas nesukelia tiksėjimo garso, laikrodis tyliai rodo laiką. Jis yra labai tikslus.

z214-Ažuolas-horizontalus-sieninis-laik

z111-b_sieninis-laikrodis-grakštus laik

z231a-1d-1-x 80

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: