Sieninis laikrodis Spalvų žaismas. Matinis

Sieninis laikrodis Spalvų žaismas. Matinis

47,00 €
Su mokesčiais
L9DD
Kiekis

APRAŠYMAS

Perkant iš mūsų esate tikri, kad jūs perkate aukščiausios kokybės produktą. Specializuojamės laikrodžių gamyboje ir pardavime. Mūsų produktas yra saugus jūsų sveikatai ir, be abejo, daugelį metų ne tik rodys laiką, bet ir, be kita ko, papuoš jūsų interjerą.

Laikrodis pagamintas iš akrilinio stiklo, tiesiogiai importuoto iš Italų gamintojo. Akrilinis stiklas yra puiki medžiaga, kuri atrodo kaip stiklas, bet yra lengvesnė. 

Medžiaga: Juodas (matinis) ir spalvotas (blizgus) akrilinis stiklas 3mm 

Spalva: juoda su spalvotais elementais

Matmenys: 30 cm

Mechanizmas: labai tylus, netiksi, rodyklės slenka sklandžiai. Kvarcinis, suteikiama 2-jų metų garantija.

Komplekte: gražus laikrodis + AA baterija.

Akrilas yra plačiai naudojamas namų ūkio produktų gamyboje, dėl to mes galime garantuoti, kad jis yra saugus jums ir jūsų šeimai.

Europinės kilmės medžiaga užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą net po daugelio metų naudojimo.

IMG_20190219_110814-_1.jpg

Labai tinka visiems, kas interjere mėgsta neblizgius ar matinius paviršius. Įprastos formos, standartinio 30 cm skersmens, tačiau tuo pat metu ir labai elegantiškas ir subtilus sieninis laikrodis, kuris namuose tikrai papuoš jums reikiamą sieną, tačiau išliks įsiliejusia interjero dalimi neatkreipdamas į save per daug dėmesio. Esame tikri, kad labai greitai po šio laikrodžio pakabinimo, žiūrėdami laiką, galvosite, jog laikrodis ten kabėjo visuomet.

Galime pagaminti ir kitokių spalvų, išmatavimų ir formų.

L9DD

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: