Sieninis laikrodis su spauda - Pelėdžiukai A
  • Sieninis laikrodis su spauda - Pelėdžiukai A
  • Sieninis laikrodis su spauda - Pelėdžiukai A

Sieninis laikrodis su spauda - Pelėdžiukai A

48,00 €
Su mokesčiais
z92a

Sieninis laikrodis su spauda tinka visiems, pasiilgusiems originalių vaizdų ir šviežių spalvų namuose. UV spauda ant akrilinio stiklo išliks nepakitusi ilgus metus ir puoš jūsų namų ar biuro sienas

Kiekis

Sieninis-laikrodis-D%C4%96M%C4%96.png

Žaismingos spalvos ir dar žaismingesni pelėdžiukai. Šis sieninis laikrodis gali tapti tikra vaikų kambario ar darželio puošmena, ryškus, aiškiai matomais skaičiais. Tinka tiek berniuko, tiek ir mergaitės kambaryje nes pelėdžiukus myli absoliučiai visi vaikai. Saugūs net ir patiems mažiausiems, o ypač tyliai veikiantis mechanizmas tikrai netrikdys mažojo ar mažosios pietų miego.

sieninis-laikrodis-klasikinis-turkio-viz

APRAŠYMAS

- Mūsų parduodamoje produkcijoje naudojamas itališkas akrilinis stiklas (plastiko gaminys dar žinomas kaip PMMA) savo išvaizda yra labai panašus į įprastą veidrodį. Medžiaga perkama iš Italijos gamintojo. Nepriekaištinga kokybė garantuota.

- Nesiekiame taupyti įpakavimo sąskaita, kiekviena prekė yra įpakuojama į burbulinę apsauginę plėvelę, tuomet į pakavimo popierių ir visa tai gražiai sudedama į stilingą ir patikimą kartono dėžutę. Taip užtikriname, kad prekė jūsų namus pasieks nepažeista.

Išmatavimai: 30cm x 30 cm.

Medžiaga - Akrilinis stiklas su spauda.

Mechanizmas - kvarcinis, Reikalinga 1xAA baterija pridedamos prie laikrodžio. Veikia itin tyliai.

z92a

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: